Gyártáselőkészítő, műszaki rajzoló (ERTL Faipari Kft)

2024.04.09

Szívesen részt vennél faipari projektekben, szereted a bútorokat és a műszaki rajzolást, akkor nálunk a helyed.. !

Feladatok

  • AutoCAD alapú program használatával részletes rajzok és tervek készítése bútorok gyártásához
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektvezetőkkel és a tervezőkollégákkal
  • Egyedi és széria bútorok tervezése látványtervek alapján
  • Rajzi specifikációk, tervdokumentációk és kalkulációk készítése
  • Vevői igények nyomon követése, változtatások elkészítése
  • Lehetőség van távmunkára és vállalkozói megbízásra egyaránt

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki/faipari végzettség vagy technikum
  • Magas szintű rajzolóprogram (AutoCAD és/vagy Solidworks) ismeret és tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (különösen Excel)
  • Projektszemlélet, rugalmasság és agilitás
  • Képesség az önálló munkavégzésre

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki, illetve Faipari végzettség és/vagy tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Solidworks Swood alapú programok ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Stabil és fejlődő vállalati környezet
  • Izgalmas és változatos projektek
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Kiváló munkatársak és csapatmunka
  • Mentorprogram
  • Bejárás támogatás

  • Fényképes Önéletrajzát a karrier@erfa.hu e-mail címre várjuk. Érdeklődni a +36-30/254-1759-es telefonszámon lehet.
© 2020 ER-FA 2000 Faipari ft., 8060 Mór, Asztalos utca 3.                                                    ERTL Faipari Kft., 8060 Mór, Asztalos utca 16.
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el