Minőségbiztosítási technológus (ER-FA Kft)

2024.04.09

Szeretnél részese lenni a folyamatnak, ahol többek között Európa legújabb és legexklúzívabb szállodáinak, hoteleinek, kastélyainak, valamint világmárkáknak készítünk bútorokat? Szeretnél egy összetartó, segítőkész csapatban dolgozni, miközben neves projektek megvalósításában tudsz részt venni? Várjuk jelentkezésed, tartozz Te is közénk!

Milyen feladatok várnak rád

  • Vevői reklamáció projektek koordinálása, hozott intézkedések vezetése, implementálása és dokumentálása (8D, 5why, Ishikawa)
  • Visszaküldött termékek analizálásának, javításának koordinálása és kontrollálása
  • Reklamációs adatbázis folyamatos aktualizálása, vezetése, kimutatások készítése
  • Innovációs javaslatok megfogalmazása és kivitelezése
  • Vevői reklamációk, visszaküldött termékek könyvelése, felkövetése
  • Gondoskodik az eljárás-utasítások, munkautasítások, minőségirányítási kézikönyv és más minőségirányítással kapcsolatos dokumentumok, bizonylatok naprakész tartásáról
  • Napi rendszerességgel ellenőrzi és felügyeli a működési területén belüli szervezeti egységek minőség-és környezetirányítási rendszerhez tartozó dokumentálást
  • Végrehajtja a folyamat auditokat, ezek dokumentálását és adatokat gyűjt, kimutatásokat készít
  • Bejövő béranyagok ellenőrzése, gyártásközi ellenőrzések, mérések, tesztek végrehajtása

Nálunk a helyed, ha magadra ismersz

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Releváns szakmai tapasztalatod van
  • Munkádat jellemzi a rugalmas munkavégzés csapatban és önállóan is
  • Jó problémamegoldó képességgel bírsz, valamint minőségügyi szemlélet jellemez
  • Ismered a különböző technológiákat, Lean eszközrendszert, valamint módszertani ismereteid vannak

Amit kínálunk

  • A régió egyik legdinamikusabban fejlődő, stabil cégcsoport tagja lehetsz
  • Versenyképes fizetést, Cafeteria juttatást és bejárás támogatást biztosítunk
  • Változatos kreatív feladatok várnak
  • Teljesítményedet plusz prémium rendszerrel díjazzuk
  • Családias légkör, segítőkész kollégák várnak
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk

Munkavégzés helye: Mór

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a karrier@erfa.hu e-mail címre vagy érdeklődhetsz a +3630/254-1759-es számon.

© 2020 ER-FA 2000 Faipari ft., 8060 Mór, Asztalos utca 3.                                                    ERTL Faipari Kft., 8060 Mór, Asztalos utca 16.
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el